K, 29.11.2023

Purjelaua kiirussõidu Eesti meistritiitli võitis Jüri Kaldoja

Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Jüri Kaldoja
Jüri Kaldoja Foto: Tõnis Kask

Kahest etapist koosnenud purjelaua kiirussõidu Eesti meistriks tuli tänavu Jüri Kaldoja Erno Kaasiku ja Aivo Prükki ees.

Esimesel etapil arvestati 5 x 10 sek keskmise kiiruse tulemust, mida sai sõita hooaja jooksul vabalt valitud ajal ja kohas. Teisel etapil arvestati 1 x 10 sek keskmist kiirust. Viimane oli ühepäevane, Reiu rannas toimunud võistlus. Võistlejate täpsed kiirused saadakse GPS seadmete abil.

Kiirussõidu Eesti meistritiitli võitis Jüri Kaldoja. Täielik pühendumine purjelaua kiirussõidu distsipliinile tõi talle võidud mõlemal etapil. Kaldoja 5 x 10 sek keskmise kiiruse tulemus oli 70,88 km/h ja ühepäeva 1 x 10 sek tulemus 62,979 km/h. Eesti meistrivõistluste teise koha saavutas Erno Kaasik (Team Extreme). Kolmanda kohaga pääses esmakordselt poodiumile Aivo Prükk (Ma ja Sa). Hooaja kõik kiiremad tulemused sõideti Häädemeeste kandis.

Naiste arvestuses saavutas esikoha Helle Väin (Chica). Järgnesid Anneli Mägi ja Cerly Aulik, mõlemad Team Tahest.

Tulemused

Fotod, autor Tõnis Kask

Eesti Purjelaualiidu toetaja on Prike.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles