R, 22.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Puusta on RS:X EMil teise võistluspäeva järel 20. kohal

Facebook
Comments
Foto: Jesus Renedo/Sailing Energy/World Sailing

Purjelauaklassi RS:X täiskasvanute ja juunioride Euroopa meistrivõistluste teine päev Prantsusmaal Marseille’s möödus keerulistes vaikse tuule tingimustes. EMi kestel seni peetud kolme sõidu tulemuste alusel on Ingrid Puusta 20. positsioonil.

Nõrga ja ebastabiilse tuule oludes möödunud võistluspäev võimaldas naiste laevastikul starti minna alles pärastlõunal ja ka siis jäi muutliku suunaga tuule kiirus vahemikku kõigest 2-3 m/s. Nii õnnestus naistele eile pidada vaid üks võistlussõit, kus Ingrid Puusta (NYCS) finišeeris 19. resultaadiga ning on praegu kokkuvõttes asetunud 20. reale.

Naiste seas juhib endiselt prantslanna Helene Noesmoen.

Reedeni peetakse avaseeria sõite, millele järgnevad laupäeval finaalid: veerandfinaalis on stardis avaseeria tulemusel selgunud 12 parimat, edasi poolfinaali pääsevad veerandfinaali 6 parimat ning finaalis on vastamisi poolfinaali 3 parimat. Need sportlased, kes avaseeriast veerandfinaali ei kvalifitseeru, sõidavad laupäeval ühe viimase võistlussõidu.

EMi kodulehekülg

Eesti Jahtklubide Liitu toetavad Vopak E.O.S., Liviko, Matek, LTT, Eesti Meedia ja Strand. 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles