R, 22.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Slaalomi etapi võiduga tõusis talisurfi Eesti MV liidriks Raivo Saarm

Facebook
Comments
Raivo Saarm
Raivo Saarm Foto: Enda Pärisma

Talisurfi slaalomi etapp peeti Eesti hetkel ainsal lumevabal jäälapil Püünsis. Palju ei puudunud, et võistlus oleks nõrga tuule tõttu tühistatud. Õnneks varupäeval hakkas ikka puhuma ja jää kestis ka kenasti võistluse lõpuni.

Vaikse tuule prognoosi tõttu jäi seekordne Eesti MV etapp eestlaste omavaheliseks katsumuseks. Slaalomi etapi võitis Raivo Saarm. Teine ja kolmas koht kogusid 12 sõidu järel täpselt sama punktisumma. Parem mahavisatud sõit andis teise koha Raul Mihkel Antonile (NYCS) ning kolmanda Tõnis Salongile. Neljanda koha saavutas parim veteran Valeri Filippov.

Eesti MV sarja edetabelis tõusis slaalomi võiduga liidriks Raivo Saarm. Teise koha hõivas noor Raul Mihkel Anton ja kolmas on hetkel Tõnis Salong. Rebimist jagub, sest ka siin omavad teine ja kolmas koht praegu sama arvu punkte. Kõik on veel lahtine, sest üks kursisõidu etapp on tulemas ja kiirussõidu etapp kestab hooaja lõpuni.

Talisurfi Eesti MV slaalomi etapi tulemused
Eesti MV sarja jooksvad koondtulemused
Pildid – autor Enda Pärisma

Talisurfi slaalomit toetasid Mulgisepp, Printwise, Eesti Purjelaualiit ja surfiklubi Puri.

Talisurfi Eesti MV koosneb neljast etapist:
– Kursisõidu I etapp (jääl)
– Slaalomi etapp
– Kursisõidu II etapp (lumel)
– GPS kiirussõidu etapp (läbi hooaja kestev võistlus)

Eesti MV järgmine etapp on kavas nädala pärast, mõnel järvel.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles