K, 4.10.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Eesti MV Lohusalus: Rammo, Pohlak, Kuusik püsivalt liidrikohal

Facebook
Comments
Lisbeth Taggu, Susanna Silluta
Lisbeth Taggu, Susanna Silluta Foto: Eesti Jahtklubide Liit

Lohusalus jätkus purjetamise Eesti meistrivõistluste seitsmenda etapi teine päev. Ilm oli heitliku tuulega ja merel oli kohati kuni poolemeetrine laine. Seega nõudis tänane päev kõikidelt purjetajatelt maksimaalset keskendumist ja pingutust. Eestlased Rammo, Pohlak ja Kuusik näitavad jätkuvalt väga head vormi ning püsivad oma paadiklassis kindlalt liidripositsioonil.  

Laser Standard klassis on endiselt vankumatul liidripositsioonil Karl-Martin Rammo. Kahe päeva jooksul peetud kuuest sõidust on Rammo kõik lõpetanud esimesel kohal. Teiseks tõusis eilselt neljandalt positsioonilt Georg Haud, kolmas on Martin Aruja. 

Karl-Martin Rammo
Karl-Martin Rammo Foto: Eesti Jahtklubide Liit

Laser Radial klassi liidriks on ka tänase tulemusena Anna Pohlak, kes on kuuest peetud sõidust võitnud viis. Teisel kohal on endiselt Ardi Bogdanov ning kolmandal lätlane Robin Spats.

Optimisti klassis võisteldi täna kuld-ja hõbegrupis. Kui eilsete tulemuste põhjal koosnes esikolmik vaid Läti purjetajatest, siis tänane päev tõi esikolmikusse uue seisu -  Eduards Mucins (LAT) on eilselt teiselt kohalt esimeks tõusnud; Agate Einause (LAT) on koha võrra langenud ning lõpetas täna teisena; kolmas on Andrias Sepp, kes parandas oma eilset tulemust kahe koha võrra.

Optimisti klassi start
Optimisti klassi start Foto: Eesti Jahtklubide Liit

Zoom8 klassi esikolmikus eilsega võrreldes muutusi ei toimunud. Jätkuvalt on liidrikohal Aleksander Kuusik, kes on seni peetud kuuest sõidust võitnud neli. Teisel kohal on Jorgen Kuivonen ning kolmandal Karolin Härm.

Laser 4.7 klassi esimesed kaks kohta kuuluvad teise päeva lõppedes lätlastele, esimene on Eduards Plavins ja teine Roberts Stals-Buls. Kolmandal kohal on eile teise tulemuse välja sõitnud Sten-Markus Andresson. 

Pühapäeval antakse esimese võistlussõidu hoiatussignaal kell 11.00. 

Kell 14.00 on kavandatud Laser klasside finaalsõitude startide algusaeg, millest ülekanne algab postimees.ee kanalil kell 13.50. Vaata ülekannet SIIT.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles