R, 22.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Algas Finn-klassi juunioride MM. Eesti eest purjetab Taavi Valter Taveter

Facebook
Comments
Taavi-Valter Taveter, Sloveenia
Taavi-Valter Taveter, Sloveenia Foto: Robert Deaves

Sloveenias, Koperis toimub 27.- 31. augustini Finn-klassi juunioride MM. Taavi Valter Taveter, kelle koduklubi on Pärnu Jahtklubi, läks võistlustele optimistlikult, äsja Taanis toimunud MM-il saadud kogemuste võrra rikkamana. MMil osalevad 19 riigi sportlased, Eestit esindab ainsana Taveter.

“Olen eeloleva võistluse osas positiivselt meelestatud. MM-ilt sain häid kogemusi ning kahe võistluse vahepealset aega olen kasutanud oma vigade parandamiseks ning tehnika korrigeerimiseks. Tunne on hea ning annan endast kindlasti parima,” kommenteeris Taveter.

Taavi-Valter Taveter, Sloveenia
Taavi-Valter Taveter, Sloveenia Foto: Robert Deaves

Võistluste avapäeval toimus kaks sõitu äärmiselt keerulistes loodetuule puhangutest tulvil merel. Esimese lõpetas Taveter 16., teise 18. kohal. Kokkuvõttes on Taveter kahe sõidu tulemusena 16. kohal. Liider on 2015. aasta juunioride maailmameister Ondrej Teply Tšehhist, avapäeva teine on tiitlikaitsja Oskari Muhonen Soomest ning kolmas Nils Theuninck Šveitsist, kes on valitsev U23 Euroopa meister.

Võistluse kodulehekülg

Eesti Jahtklubide Liitu toetavad Vopak E.O.S., Liviko, Strand, Eesti Meedia, Helly Hansen, Matek ja LTT.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles