Rammo stardib Purjetamise Maailma Karikal homme kuldgrupis

Copy
Karl-Martin Rammo
Karl-Martin Rammo Foto: Sailing Energy

Purjetamise Maailma Karika etapil Genovas peeti kolmas võistluspäev, mis vaevles järjekordselt tuulepuuduses. Vaatamata keerulistele oludele on Rammo on tõusnud 25. kohale ja stardib homme kuldgrupis.

Kolmanda võistluspäeva lõpuks on Laser Standard klassides raskustega peetud kuus kvalifikatsioonisõitu. Rammo ja Aruja, kes sõidavad kollases grupis, pidasid täna kolm sõitu. Rammo tulemused olid 14., 5. ja 33. koht. Sellega parandas Rammo oma eilset tabeliseisu 10. koha võrra ja on hetkel üldarvestuses 25. kohal. Martin Aruja tulemused tänastest sõitudest olid 52., 48. ja 39. koht. Kokkuvõttes on Aruja eilsega võrreldes neli kohta langenud ning on hetkel 107. kohal.

Sinises grupis peeti täna kaks sõitu. Georg Haudi tulemused olid kahes toimunud sõidus vastavalt 21. ja 43. koht. Üldarvestuses on Haud eilsega võrreldes koha võrra langenud ning asub tänase päeva lõppedes 90. kohal.

Nende tulemustega jätkab Karl-Martin Rammo homme võistlust kuldgrupis ning Haud ja Aruja hõbegrupis. 

Laser Standard klassis on kolme peetud võistluspäeva järel liidrikohale tõusnud Pavlos Kontides Küproselt, teine on Jonatan Vadnai Ungarist ning kolmas Hermann Tomasgaard Norrast. 

Võistluse tulemused

Purjetamise Maailma Karika etapil Genovas osaleb üle 700 tipp-purjetaja 59 riigist, kelle hulgas on nii maailmameistreid kui olümpiavõitjaid. Kokku võisteldakse Genovas kaheksas olümpiapurjetamise paadiklassis.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles